PROJE TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

 

Proje taşımacılığı yüksek adette araç gerektiren, ihracat ve ithalat taşımacılığında sınırlı zaman diliminde istenilen sayıda araç tahsisi ile müşterimize projelerinin gerçekleşmesinde çözümler üretiyoruz. Özellikle zaman kavramının öne çıktığı büyük projelerde ürünlerinizi sorunsuz yükleyebiliceğiniz donanımlı filo kapasitesi projenin sorunsuz gerçekleşmesinde kilit rolü üstlenmektedir.

 

1. Planlama çözümü: Proje taşımalarınız sağlam bir planlama ile çözüme kavuşur. Bu bilinçte çalışan Reis Group çalışanların ürünlerinin sevkini projelendirerek ne kadar aracın ne kadar sürede yüklenip sevk edileceğinin fizibilitesini çıkararak işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

 

2. Süreç yönetimi optimizasyonu: Proje taşımalarının süreç içerisinde bölünerek hangi zaman diliminde, hangi yüklemelerin gerçekleşeceği sevkin hangi zaman diliminde gerçekleşeceği gibisorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

 

3. Lojistik destek servisleri çözümü: Proje taşımalarınızda sevke konu ürünlerinizin depomuza alarak, depomuzda ambalajlama, kolileme,ebatlama, barkodlama , etiketleme gibi lojistik destek unsur ve konusunda uzman personelimiz ile yanınızdayız..

 

4. Yerinde takip ve yönetim çözümü: Proje taşımalarında araçlarımızın yükleme adresine sevkini, yükleme operasyonunun gerçekleştirilmesinin araçlarımızın yükelemeye hazır hale gelmesini sağlayarak yükleme operasyon sorumlusu ekiplerimiz ile yüklemelerinizi minimum risk ve sorun ile çözüme kavuşturuyoruz.

 

Yurtdışından aldığınız yüksek hacimli işlerde, işin taşınmasını sorumsuz şekilde çözümlemek bizi görevimiz.