PARSİYEL TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

 

İstanbul ve Bursa’dan haftanın iki günü (Çarşamba-Cuma) düzenli çıkışlarımız ile parsiyel yükleriniz ekspres şekilde kapıdan kapıya teslim edilmektedir.

 

1. Toplama Noktası Çözümler: Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, İstanbul, İzmit, Adapazarı, Sakarya, Düzce, Zonguldak bölgelerinde yerleşik müşterilerimizin ürünlerini fabrikada teslim alarak İstanbul toplama merkezimizden, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, Bilecik, Eskişehir, Ankara bölgelerinde yerleşik müşterilerimizin de ürünlerini fabrikalarından teslim alarak Bursa toplama merkezimizden sev edileceği ülkelere gönderiyoruz.

 

2. İstif Uzmanlığı Çözümleri: Groupage, bilinen adıyla parsiyel taşımalarda firmaların en büyük sıkıntılarının yanlış istifleme sonucu ürünlerin zarar görmesi olduğunu biliyoruz. Sigorta çözümüne başvurmadan önce ürünlerinizi toplama merkezlerimizde araç yükleme sorumlularımız gözetiminde yükletiyor, ardından kontrol ekibimizin onayından sonra araçlarımızı sevk ediyoruz.

 

3. Operasyonel Fayda-Avantaj Çözümü: Parsiyel ürünlerinizi kapınızdan alıp müşterinin kapısına teslim ederek sizi gereksiz iç nakliye ve ekstre takip gerektiren işlerden kurtarıyoruz. Tarafımıza ileteceğiniz yükleme talimatınız ile tüm operasyonu kedimiz yürütüyoruz.

 

4. Anlık Bilgi Akışı: Sevk edilmek üzere yüklemesi gerçekleştirilen ürünlerinizin, bize teslim ettiğiniz andan itibaren gerek müşteri temsilciniz aracılığı ile gerekse internet üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile sistemimizden anlık olarak takip edebiliyorsunuz.