LOJİSTİK SERVİSLER

 

Şirketimiz müşterilerimiz için kendileri orada olmasalar da, ana aktarma, transit noktalarında uluslararası dağıtım zincirinin gereklerini sizler için toplamadan dağıtıma kadar geçen süre içerisinde yerine getirmektedirler.

 

Paletleme: Depoda bekleme modunda duran yükleriniz ve ambalaj özelliklerine göre taşıma moduna uygun olarak paletlenmekte ve isteğe bağlı olarak shrink veya bağ ile sabitlenmektedir.

 

Paket ambalaj: Çeşitli ülkelere dağıtımı yapılacak yüklerimiz depomuzda sizin dağıtım kanalınıza entegre bir biçimde nihai destinasyonuna göre farklı ambalajlar içerisinde yerleştirilebilmektedir. Hassas ürünleriniz için özel paketleme çözümlerimiz hasarsız ulaşım sağlamaktadır.

 

Etiketleme: İster ambalajlı olsun isterse bizim tarafımızdan ambalajlanmış olsun emtiolarınız istediğiniz şekilde etiket yahut barkod uygulanıp sevk ve dağıtımı sağlanabilmektedir.

 

Tasnif: İsteğinize bağlı olarak emtialarınız hacim, cins, renk vs kriterlere göre tasnif edilerek ayrılabilmektedir. Yahut birleştirilmektedir.

 

İstif: Farklı ebat ve ağırlıktaki malzemeleriniz taşıma veya depolamaya uygun olarak istif edilmektedir.