AĞIR TAŞIMA ÇÖZÜMLERİ

 

GABARİ DIŞI VE AĞIR TONAJLI TAŞIMA ÇÖZÜMLERİMİZ

 

Gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar lojistik sektörünün en çok bilgi tecrübe ve uzmanlık gerektiren bölümlerinden bir tanesidir. Reis Group bünyesindeki uzman kadro tüm gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalarda sizler için en uygun ve en ekonomik çözüm önerileri ile yanıbaşınızda…

 

1. Planlama çözümlerimiz

 

Mühendislik ve Hareket Planlama Çözümü: Gabari dışı ve ağır tonajlı yüklemelerinizde Reis Group’un uzman kadrosu sizin için sevk edilecek malzemelerinizin hesaplarını yaparak hangi zaman aralığında, hangi araçlara ne şekilde yükleme ve boşaltma işleminin gerçekleştirileceğini planlar.

 

Araç tahsisi: Mühendislik çalışmaları yapılan ve tamamlanan ağır taşımalarınız için uygun olan dorse ve taşıt en kısa sürede temin edilerek operasyonel süreç başlatıyoruz.

 

Rota planlaması: Yüklemesi gerçekleştirilen aracımızın Sağlıklı seyiri için gideceği güzergah planlaması yapılarak ve var ise güzergah üzerindeki engeller için gerekli kurum ve kuruluşlardan izinler tamamlanarak aracın seyir güzergahı çözümü tarafımızca gerçekleştirilir.

 

2.Süreç optimizasyonu: Ağır taşımalardaki en büyük sıkıntılardan biri zaman kotasıdır. Zamanın iyi değerlendirilmesi ve az zamanda çok iş yapmanın minimum göstergesi ağır taşımacılık işleridir. Buradan yola çıkarak zamanın kıymetini iyi bildiğimizden, süreci doğru planlayarak zamanımızı boşa harcamak ve işimizi şansa bırakmamak adına çözüm üretiyoruz.

 

3.Yerinde yönetim çözümü: Ağır taşıma işlemlerinde işlerimizi bizzat yükleme yerinde organize ediyoruz. Dolayısıyla sizi gereksiz ve fuzuli telefon görüşmelerinden kurtarıp oluşabilecek olumsuzlukları yerinde tespit edip anında müdahale edebiliyoruz.

 

4. Demontaj montaj çözümleri: Ürünlerimizin sevk esnasında önceliklerini belirlemek adına kurulu olan ürünlerinizin demontajını, demonte olan ürünlerinizin ise gerektiği hallerde montajını planlayarak sizi minimum maliyet ile maksimum verime ulaştırmak için çalışıyoruz.

 

5. Risk yönetimi çözümleri: Yükleme esnasında, yüklendikten sonra seyir halinde iken ve boşaltma esnasında oluşabilecek tüm aksilikleri göz önünde bulundurarak her zaman için tek bir plana bağlı kalmayıp, ikinci bir planı hazırda bulunduruyoruz.Böylelikle eksikliklerin önüne daha net ve hazırlıklı çıkıyoruz.

 

GABARİ DIŞI VE AĞIR TONAJLI HAZIRLAMALAR

 

Gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar lojistik sektörünün en çok bilgi tecrübe ve uzmanlık gerektiren bölümüdür. Reis Group bünyesindeki uzman kadro tüm gabari dışı ve / veya ağır tonajlı taşımalarda sizlere en uygun ve en ekonomik çözümleri ile yanıbaşınızda..

 

Tüm tonajlı yüklerinizi, uzun yüklerinizi, geniş yüklerinizi ve yüksek yüklerinizi gerekli araç ve feçhizatlarımız ve uzman personelimiz ile başlangıç noktasından bitiş noktasına sorunsuzca taşıyoruz.

 

Uzmanlık konularımız arasında

 

-Yol ve güzergah etütleri

-Yol ve güzergah değerlendirme raporları

-Köprü analiz raporları

-Nakliye planlaması

-Montaj planlaması

-Demontaj planlaması

-Nakliye proje yönetim

-Risk yönetimi bulunmaktadır.